Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w makach      152.80 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, 2 garaże, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:152.80 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
210.00 m2
  Powierzchnia zabudowy:267.00 m2
  Wysokość budynku:6.38 m
  Kubatura:1246.30 m3
  Min. wymiary działki:27.65m x 28.20m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm + wełna mineralna 10 cm + klinkier
strop: płyta żelbetowa
dach: czterospadowy, nachylenie 30°, więźba drewniana, dachówka ceramiczna

  CENA PROJEKTU2560.00 PLN

 Widok 1
Dom w makach - Widok 1
 Widok 2
Dom w makach - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w makach”:
Atrakcyjny parterowy dom z garażem dwustanowiskowym. Program funkcjonalny mieszkania zorganizowany na jednym poziomie, podzielony został na strefę gościnną i prywatną. Strefę gościnną zaprojektowano z efektownym rozwiązaniem przestrzennym wnętrza: obszerny salon z wyjściem na taras, kącikiem wypoczynkowym i kominkiem łączy się płynnie z jadalnią i półotwartą kuchnią. Część nocna to boczne skrzydło gdzie z korytarza w głębi dostępne są dwie sypialnia jednoosobowe oraz dwuosobowa sypialnia z dwoma garderobami i łazienką. Oprócz tego dodatkowa łazienka, garderoba, kotłownia z pralnią i przejściem do garażu. Całość uzupełnia dwustanowiskowy garaż, spiżarka i odrębna toaleta dla gości. Rozłożysty, wygodny dom dla dużej rodziny o czytelnym powiązaniu funkcjonalnym, gdzie otwarta przestrzeń i dobre doświetlenie pomieszczeń stanowią o ich atrakcyjności. Dodatkową zaletą domu jest zadaszony na części taras z zewnętrznym kominkiem. Projekt bierze udział w Wielkiej Loterii ARCHON+.Ceny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.