Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w lilakach (GPD)      120.40 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, 1 garaż, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:120.40 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
213.50 m2
  Powierzchnia zabudowy:132.70 m2
  Wysokość budynku:7.79 m
  Kubatura:739.00 m3
  Min. wymiary działki:19.30m x 21.20m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: cegła wapienno piaskowa SILKA 24 cm, styropian 15 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe zabiegowe
ścianka kolankowa: h=109 cm
dach: czterospadowy, nachylenie: 35

  CENA PROJEKTU2250.00 PLN

 Widok 1
Dom w lilakach (GPD) - Widok 1
 Widok 2
Dom w lilakach (GPD) - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w lilakach (GPD)”:
Interesujący, funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym przystosowany do działek z wejściem od południa. Z wiatrołapu przechodzimy wprost do obszernego salonu który wraz z otwartą kuchnią oraz mieszczącym schody przedpokojem stanowi przestrzenną całość. Tym co szczególnie przyciąga uwagę są duże przeszklenia wychodzących na ogród ścian. Pomieszczenie dzięki temu zyskuje na przestronności a umieszczony na tle zieleni duży, rodzinny stół prezentuje się bardzo efektownie. W głębi domu zlokalizowano sypialnię rodziców z garderobą oraz gabinet. Część ta oddzielona od reszty powierzchni przedpokojem i schodami stanowi przestrzeń prywatną gospodarzy. Pokoje pozostałych domowników umieszczono na poddaszu. Układ konstrukcyjny pozwolił na ograniczenie komunikacji do minimum pozostawiając sporo przestrzeni do zagospodarowania. Powstały dwa obszerne pokoje z garderobami oraz komfortowa łazienka z przejściem do pralni. Wszystkie pomieszczenia doświetlono oknami dachowymi. Na zewnątrz budynek wykończony został przy użycCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.