Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!

Biuro Projektowo - Handlowe KRAMPA specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych m.in w miejscowości Władysławowo. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość usług projektowych.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom świadczymy usługi również w zakresie obsługi inwestycji od strony kredytowej i wykonawstwa budowy, zaopatrując w materiały budowlane sprawdzonych marek. Dysponujemy wiedzą na temat proponowanych materiałów i technologii ich stosowania. Zapewniamy nadzór budowlany na budowie a także usługi geodezyjne.

Działalność wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Wejherowa.

Nasza firma oferuje doradztwo począwszy od wyboru działki, usytuowania czy funkcjonalności domu a także kosztów jego wykonania. Pomagamy Naszym Klientom przy wyborze projektu gotowego. Wybrany projekt przystosowujemy do działki w ramach adaptacji lub wykonujemy dokumentację projektową od podstaw na indywidualne zamówienie.
.

Posiadamy bogate doświadczenie projektowania w miejscowości Władysławowo:

Biuro współpracuje od lat z rzeczoznawcami i projektantami różnych branż niezbędnych w procesie budowlanym (m.in. branży sanitarnej, c.o., gazowej, elektrycznej, drogowej).

Cechujemy się sumiennością i terminowością przy wykonywaniu dokumentacji projektowej. W naszych opracowaniach posługujemy się nowoczesnym, licencjonowanym oprogramowaniem, skracającym czas pracy nad zagadnieniem. Wykonujemy zarówno opracowania architektoniczne jak i konstrukcyjne łącznie z obliczeniami statycznymi. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby projekty opuszczające naszą pracownie były wykonane w sposób profesjonalny i staranny, aby zostało wyeliminowane ryzyko błędu na budowie.

Zapraszamy do Naszego Biura mieszczącego się w Wejherowie, gdzie można zapoznać się z o wiele większą ofertą projektów, które nie zostały umieszczone na stronie, a także chętnie odpowiemy na Państwa pytania. 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.