Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w laurach      141.10 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, 1 garaż, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:141.10 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
197.10 m2
  Powierzchnia zabudowy:153.10 m2
  Wysokość budynku:7.53 m
  Kubatura:857.00 m3
  Min. wymiary działki:16.00m x 27.00m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: stalowe dwubiegowe
ścianka kolankowa: h=130 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 35

  CENA PROJEKTU2880.00 PLN

 Widok 1
Dom w laurach - Widok 1
 Widok 2
Dom w laurach - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w laurach”:
Ten projekt zainteresuje zarówno miłośników otwartych krajobrazów jak i wielbicielii ogrodów. Wyróżniająca dom, oryginalna elewacja o olbrzymich panoramicznych oknach pozwala cieszyć się nieograniczonym kontaktem z przyrodą. Nowoczesna, skutecznie chroniąca przed kaprysami pogody stolarka sprawiła, że wnętrze niemal całego domu mogło zostać zaprojektowane z uwzględnieniem tego waloru; otwarty, odważnie doświetlony salon, zlokalizowana obok jadalnia i otwarta kuchnia z każdego miejsca umożliwiają spojrzenie wgłąb ogrodu. Umieszczone z boku schody dyskretnie wyprowadzają nas na poddasze gdzie znajdują się pokoje dzieci. Również tutaj pamiętano o pięknym otoczeniu i panoramę podziwiać możemy wypoczywając na antresoli. Część prywatna gospodarzy wyizolowana została na parterze. Dzięki wyraźnemu podziałowi na strefy można tu znaleźć chwilę wytchnienia pomimo bliskiego sąsiedztwa strefy gościnnej. Nietuzinkowy, komfortowy budynek w którym atrakcyjność bryły podkreślono zastosowaniem innowacyjnych materiałów elewacCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.