Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom pod iwą      160.10 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
4 pokoje, 1 kuchnia, 3 łazienki, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:160.10 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
173.50 m2
  Powierzchnia zabudowy:119.60 m2
  Wysokość budynku:8.78 m
  Kubatura:858.00 m3
  Min. wymiary działki:22.00m x 16.25m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
Ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm wełna mineralna 20 cm + okładzina drewniana
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe dwubiegowe
ścianka kolankowa: h=207 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 35

  CENA PROJEKTU2530.00 PLN

 Widok 1
Dom pod iwą - Widok 1
 Widok 2
Dom pod iwą - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom pod iwą”:
„Dom pod iwą” to idealne połączenie walorów użytkowych z funkcjonalnością i estetyką . Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób aby poszczególne strefy użytkowania przenikały się wzajemnie zapewniając jednocześnie prywatność. Otwarta przestrzeń dużego salonu (42 m2) z centralnie umieszczonym kominkiem łączy się z kuchnią i holem stając się doskonałym miejscem na spędzanie chwil w rodzinnym gronie. Dzięki otwarciu kuchni zarówno na salon, jak i na hol, zwiększyła się jej funkcjonalność. Dom pełen jest prostych rozwiązań projektowych: przesuwne drzwi balkonowe pozwalają na wykorzystanie tarasu i ogrodu jako dodatkowej powierzchni salonu a dzięki wysokiej ściance kolankowej na poddaszu zamontowano klasyczne okna doświetlające pomieszczenia. Charakterystycznym elementem budynku jest dwuspadowy dach, pozbawiony okapów i okien połaciowych, pokryty grafitową blachą. Chłodną kolorystykę dachu ożywia ciepła, drewniana okładzina. Projekt bierze udział w WielkiejCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.