Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w melisie      141.50 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:141.50 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
160.80 m2
  Powierzchnia zabudowy:115.40 m2
  Wysokość budynku:8.12 m
  Kubatura:712.00 m3
  Min. wymiary działki:18.10m x 21.30m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany zewnętrzne: bloczek z betonu komórkowego YTONG 36,5 cm +
strop: płyta żelbetowa
schody: drewniane zabiegowe
ścianka kolankowa: h=100 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 42°, więźba drewniana, dachówka ceramiczna

  CENA PROJEKTU2070.00 PLN

 Widok 1
Dom w melisie - Widok 1
 Widok 2
Dom w melisie - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w melisie”:
Wyróżniający się dom o nowoczesnym, wyjątkowym rozwiązaniu parteru. Z wiatrołapu przechodzimy wprost do holu strefy dziennej skąd otwiera się widok na salon z kominkiem oraz na zaprojektowaną z boku jadalnię. Przestrzeń salonu i jadalni łączy się z kuchnią ladą do szybkiego spożywania posiłków. Atrakcją tej strefy jest pustka nad salonem oraz biegnące przez dwie kondygnacje panoramiczne przeszklenie z widokiem na ogród. Z salonu można przejść do dodatkowego pokoju mogącego służyć jako gabinet lub sypialnia. Nieopodal zaprojektowano gaderobę, łazienkę z natryskiem, oraz kotłownię z pralnią i wyjściem na zewnątrz. Poddasze przemyślane zostało pod kątem wypoczynku domowników. Znajdują się tam trzy wygodne pokoje- w tym dwa pokoje z wyjściem na balkon oraz komfortowa łazienka z natryskiem i narożną wanną. Całość uzupełnia kącik wypoczynkowy na antresoli skąd możemy podziwiać otaczającą nas panoramę. Projekt o dobrze przemyślanej funkcji oraz efektownie kształtowanej przestrzeni; szczególnie polecany na dziaCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.