Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom pod jarząbem (GPDN)      164.90 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
7 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, 1 garaż, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:164.90 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
232.50 m2
  Powierzchnia zabudowy:170.90 m2
  Wysokość budynku:7.80 m
  Kubatura:947.00 m3
  Min. wymiary działki:18.20m x 26.60m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: drewniane jednobiegowe
ścianka kolankowa h=122 cm
dach: czterospadowy, nachylenie: 35

  CENA PROJEKTU2680.00 PLN

 Widok 1
Dom pod jarząbem (GPDN) - Widok 1
 Widok 2
Dom pod jarząbem (GPDN) - Widok 2
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom pod jarząbem (GPDN)”:
Atrakcyjny dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem. Strefa dzienna parteru to salon połączony z aneksem jadalnym oraz półotwarta kuchnia. Regularny obrys tej strefy przełamany został szklanym wykuszem w którym umieszczono duży, rodzinny stół. Interesująco prezentują się także schody prowadzące na górę a będące integralną częścią salonu. Perspektywę zamyka wybudowany w narożniku kominek nadając wnętrzu przytulny charakter. Po przeciwnej stronie domu umieszczono część nocną: trzy pokoje z wygodną łazienką. Całość uzupełnia kotłownia dostępna z wiatrołapu oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu zaprojektowane zostały dwa pokoje sypialne z własnymi garderobami oraz pokój rekreacyjny i jasna łazienka. Wygodny, funkcjonalnie zaprojektowany dom; dzięki nowatorskim detalom architektonicznym bryła budynku zyskuje nowoczesny charakter. Dostępne są wersje m.in: -w stylu tradycyjnym, parterowy "Dom pod jarząbem (G)", - w stylu tradycyjnym "Dom pod jarząbem GPD"; - wCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.