Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom pod kawowcem      137.90 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, 2 garaże, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:137.90 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
192.80 m2
  Powierzchnia zabudowy:144.90 m2
  Wysokość budynku:7.31 m
  Kubatura:785.00 m3
  Min. wymiary działki:27.50m x 15.50m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe zabiegowe ze spocznikiem
ścianka kolankowa: h=208 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 25

  CENA PROJEKTU2680.00 PLN

 Widok 1
Dom pod kawowcem - Widok 1
 Widok 2
Dom pod kawowcem - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom pod kawowcem”:
Interesujący dom o nowoczesnej stylistyce i charakterystycznie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Osiowy układ pomieszczeń sprawia że już od wejścia zyskujemy daleką perspektywę zakończoną salonem. Wydłużony hol prowadzi nas wprost do strefy dziennej. Atutem te strefy są usytuowane wzdłuż przeszklenia ; głęboko doświetlają wnętrze umożliwiając jednocześnie stały kontakt z przyrodą. Przestrzeń salonu została powiększona przez częściowe wysunięcie ściany wgłąb ogrodu. Pozwoliło na stworzenie osłoniętego zakątka na tarasie i polepszyło ustawność salonu. Sąsiadująca z kuchnią szeroka ściana stanowi doskonałe tło dla kominka i zapewnia swodbodny montaż kina domowego. Poddasze w całości oddano do dyspozycji prywatnej domowników. Znalazły tu miejsce bliźniacze pokoje dzieci, gustowny pokój rodziców z wyjściem na obszerny taras oraz łazienka. Bardzo funkcjonalny i cichy dom; podwyższona ścianka kolankowa i wygodne schody zapewniają pełen komfort użytkowania a umieszczony od strony frontowej garaż dodatkowoCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.