Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w lucernie 2      104.60 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
4 pokoje, 1 kuchnia, 1 łazienka, 1 garaż, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:104.60 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
144.00 m2
  Powierzchnia zabudowy:94.70 m2
  Wysokość budynku:8.47 m
  Kubatura:630.00 m3
  Min. wymiary działki:16.99m x 18.98m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: cegła wapienno piaskowa SILKA 24 cm, styropian 15 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe dwubiegowe
ścianka kolankowa: h=111 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 42

  CENA PROJEKTU2070.00 PLN

 Widok 1
Dom w lucernie 2 - Widok 1
 Widok 2
Dom w lucernie 2 - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w lucernie 2”:
Niewielki, funkcjonalny dom o tradycyjnej architekturze i nowocześnie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Osłonięte delikatnym podcieniem wejście wprowadza nas do wewnątrz. Z obszernego wiatrołapu z miejscem na ubrania przechodzimy wprost do holu i dalej gdzie salon łączy się z jadalnią i kuchnią dając możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni. Zaprojektowany tuż przy wejściu kominek, szerokie przeszklenie na taras oraz miejsce do spożywania śniadań zaprojektowane w formie barku nadają wnętrzu indywidualny charakter. Program funkcjonalny parteru uzupełnia ukryta pod biegiem schodów toaleta, dostępny z wiatrołapu garaż oraz kotłownia. Poddasze to strefa wypoczynku domowników. Przewidziano tutaj dużą sypialnię rodziców z własną garderobą, wyjściem na balkon oraz dwa pokoje dzieci. Do użytku wspólnego mieszkańców przeznaczona została komfortowa łazienka z natryskiem i zachęcają do relaksu narożną wanną. Wygodny dom o spójnej, harmonijnej bryle urozmaiconej stylową jaskółką nad wejściem. Dostępne wersje:Ceny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.