Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w lucernie 3      143.80 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
6 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, 1 garaż, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:143.80 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
196.10 m2
  Powierzchnia zabudowy:122.90 m2
  Wysokość budynku:8.57 m
  Kubatura:804.00 m3
  Min. wymiary działki:17.00m x 22.70m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe dwubiegowe
ścianka kolankowa: h=112 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 42

  CENA PROJEKTU2250.00 PLN

 Widok 1
Dom w lucernie 3 - Widok 1
 Widok 2
Dom w lucernie 3 - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w lucernie 3”:
Funkcjonalny dom z garażem i poddaszem użytkowym o tradycyjnej architekturze i nowocześnie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Osłonięte delikatnym podcieniem wejście wprowadza nas do wewnątrz. Z obszernego wiatrołapu z miejscem na ubrania przechodzimy do holu a stamtąd do salonu. Otwarta strefa dzienna łączy salon z jadalnią i kuchnią dając możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni. Zaprojektowany tuż przy wejściu kominek, szerokie przeszklenie na taras oraz miejsce do spożywania śniadań w formie barku nadają wnętrzu indywidualny charakter. Po drugiej stronie holu znajduje się dodatkowy pokój, łazienka oraz kotłownia z przejściem do garażu. Program funkcjonalny parteru uzupełnia ukryty pod biegiem schodów schowek. Poddasze to strefa wypoczynku domowników. Przewidziano tutaj dużą sypialnię rodziców z własną garderobą wyjściem na balkon oraz trzy pokoje dzieci. Do użytku wspólnego mieszkańców przeznaczona została komfortowa łazienka z natryskiem i zachęcają do relaksu narożną wanną. Wygodny dom o spójnCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.