Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w lukrecji 2      109.80 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:109.80 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
130.00 m2
  Powierzchnia zabudowy:85.10 m2
  Wysokość budynku:8.09 m
  Kubatura:545.00 m3
  Min. wymiary działki:16.40m x 18.50m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe zabiegowe
ścianka kolankowa: h=102 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 42

  CENA PROJEKTU1930.00 PLN

 Widok 1
Dom w lukrecji 2 - Widok 1
 Widok 2
Dom w lukrecji 2 - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w lukrecji 2”:
Niewielki dom jednorodzinny łączący tradycyjne elementy z nowoczesnym układem funkcjonalnym. Strefę dzienną skupioną wokół centralnie umieszczonego kominka tworzą salon z widokiem na schody, jadalnia oraz otwarta na jadalnię kuchnia. Strefa ta dzięki dobremu doświetleniu, przestronności prezentuje się wyjątkowo efektownie. Z holu dostępna jest łazienka oraz dodatkowy pokój, który w zależności od potrzeb może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni. Schody z salonu prowadzą nas na poddasze gdzie mieszczą się dwa pokoje dzieci, duża sypialnia rodziców z garderobą, oraz łazienka z wyjściem na balkon. Pokoje poddasza są ładne i jasne a z każdego pokoju dostępny jest balkon. Mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni domu udało się zmieścić wyczerpujący program funkcjonalny, a poszczególne pomieszczenia są wygodne i ustawne. Jest to dom o prostej bryle i funkcjonalnym wnętrzu a detal i rozwiązanie elewacji nadają mu niepowtarzalny charakter. Dostępne wersje: - z wejściem od południa "Dom w lukrecji" - z wejścCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.