Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w lukrecji 3      125.00 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
6 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, 1 garaż, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:125.00 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
175.50 m2
  Powierzchnia zabudowy:110.20 m2
  Wysokość budynku:8.09 m
  Kubatura:686.50 m3
  Min. wymiary działki:16.40m x 22.20m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe zabiegowe
ścianka kolankowa: h=102 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie: 42

  CENA PROJEKTU2250.00 PLN

 Widok 1
Dom w lukrecji 3 - Widok 1
 Widok 2
Dom w lukrecji 3 - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Dom w lukrecji 3”:
Niewielki dom z garażem łączący tradycyjne elementy z nowoczesnym układem funkcjonalnym. Strefa dzienna rozlokowana została wokół centralnie umieszczonego kominka; tworzy ją salon z jadalnią oraz wyposażona w spiżarkę kuchnia. W narożnku salonu umieszczono schody na poddasze, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo efektownie. Z holu dostępny jest dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję gabinetu lub sypialni oraz łazienka. Do garażu wchodzimy poprzez kotłownię z drzwiami z wiatrołu. Na poddaszu mieszczą się trzy pokoje dzieci, duża sypialnia rodziców z garderobą oraz łazienka. Pomieszczenia są wygodne i jasne, a w każdym pokoju dziecięcym jest wyjście na balkon. Dom o funkcjonalnym wnętrzu i prostej bryle, której umiejętnie kształtowany detal architektoniczny nadaje niepowtarzalny charakter. Dom nadaje się do lokalizacji na działkach z wejściem od południa. Dostępne wersje - bez garażu "Dom w lukrecji" - z dachem pulpitowym nad garażem "Dom w lukrecji G" - bez garażu i z wejściem od półCeny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.